2017-12-10 Adventinė popietė

Gruodžio 10d po sumos Šv.Mišių parapijiečiai skubėjo į Adventinę popietę, kurią surengė  parapijos moterų vokalinis ansamblis “Vakarė”.Ansamblio vadovė Laima Užkurnienė. Gražią iniciatyvą  pasidžiaugė  parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas,o apie Advento prasmę kalbėjo katechetė Ema Marcinkevičienė. Ansamblio dalyvės dalinosi  tradiciniais Advento papročiais, giesmėmis ir dainomis. Popietę  vainikavo bendra agapė su adventiniais patiekalais ir gardžia žolelių arbata.