2017-06-14 Gedulo ir vilties dienos minėjimas

Parapijos konferencijų salėje vyko Gedulo ir vilties dienos minėjimas. Jame savo prisiminimais dalinosi  parapijos katechetė Ema Marcinkevičienė ir sumos choro choristė Janina Pranckevičienė. Jos papasakojo apie savo tėvus, kurie buvo išvežti ir patyrė sunkią tremtinių dalią prie Laptevų jūros ir Krasnojarsko srityje. Praradę daug artimųjų, iškentę badą ir šaltį mūsų tautiečiai niekada neprarado vilties ir maldose prašė Dievą sugrąžinti juos į tėvynę.

Minėjimę daug gražių tremtinių dainų padainavo ir eiles paskaitė vokalinio ansamlio „Vakarė“ dalyvės.

Šį gražų prisiminimų vakarą užbaigė Rožančiaus malda ir Šventosios Mišios už mirusius tremtinius.