2017-12-30 Ištiesk gerumui ranką

"Ištiesk gerumui ranką" Caritas renginys Šilainių parapijoje

Gruodžio 30 d. Šventosios Dvasios parapijos Caritas surengė jau tradicija tapusią, kartu švęsti Šv. Kalėdas su parapijoje sunkiau gyvenančiais bendruomenės nariais šventę, kuri prasidėjo šv. Mišiomis, aukojamomis parapijos klebono. Buvo meldžiamasi už "Carito" savanorius ir rėmėjus. Į ryškiomis spalvomis išpuoštus parapijos namus rinkosi parapijos "Caritas" sukviestos šeimos su vaikais. Susirinkusiuosius pasveikino parapijos klebonas ir Kauno arkivyskupijos "Caritas" direktorius A. Kučikas bei parapijos "Caritas" vedėja D. Matulaitienė. Kauno I-ojo dekanato "Caritas" reikalų vedėja O. Virbašiūtė uždegė simbolinę gerumo žvakę. Renginį vedė R. Gavenavičienė. Akordeono garsais džiugino jaunasis akordeonistas J. Gudašius. Su vaikais bendravo tikra pasakų fėja (lėlių teatro aktorė A. Daugėlytė), kuri ragino vaikučius prisijungti prie linksmų žaidimų ir džiaugtis šventine nuotaika. Ne pirmus metus šiuos "Caritas" renginius puikiais pasirodymais apdovanoja žinomi Lietuvos atlikėjai: dainininkai Mino (M. Mickevičius), Vudis (A. Martinėnas), grupė 16 Hz (P. Jucevičius, R. Jucevičius ir S. Varslauskas).

Pasibaigus renginiui visi esantys, maži ir dideli, sulaukė svečio - Kalėdų Senelio. Jis atnešė dovanas parapijos šeimoms. Po renginio 63 šeimos gavo "Caritas" dovanas.