2017-10-07 Piligriminė kelionė

Parapijos sutvirtinamieji kartu su parapijos klebonu Žydrūnu Paulausku, jaunimo vadovu Vytautu Strioga, katechete Ema Marcinkevičiene, parapijos klierikais ir jaunimo sielovados pagalbininkais išvyko į piligriminę kelionę Jos metu aplankė Palendrių vienuolyną, Kryžių kalną ir pranciškonų vienuolyne susitiko su Tėvu Severinu Holocher OFM.
Moksleiviai nuoširdžiai pasveikino Tėvą Severiną OFM su jo gražiu 75 metų amžiaus ir 50 kunigystės metų jubiliejumi. Palaiminę giesmėmis ir malda visi linkėjo Tėvui Severinui OFM ilgų gyvenimo metų ir gausios Dievo palaimos jo darbams. Susipažinę ir susidraugavę, pilni naujų įspūdžių moksleiviai grižo namo laukdami naujų susitikimų su savo sielovados vadovais sutvirtinimo pamokėlėse.