2017-05-27 Kelionė į Kupiškį

Gegužės 27 d. parapijos jaunimas kartu su vadovu Vytautu Strioga nuvyko į Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčią. Joje vyko Susitaikymo pamaldos ir vakarinės Šv. Mišios, kuriose  Panevėžio vyskupas Linas teikė Sutvirtinimo sakramentą. Kauno ir Panevėžio jaunimas susijungė į vieną bendrą šlovintojų grupę ir giesmėmis šlovino Dievą iškilmingose apeigose. Skambios giesmės ir darnus muzikinių instrumentų pritarimas džiugino Viešpatį ir Kupiškio bažnyčios tikinčiuosius.