2017-02-11 Pasaulio ligonių diena

Minint Pasaulinę ligonių dieną, vasario 11-ąją, šeštadienį, buvo aukotos šv. Mišios Kauno šv. Dvasios (Šilainių) bažnyčioje už visus sergančius parapijiečius, už ligonius, bei jais besirūpinančius žmones. Šv. Mišiose dalyvavo karitiečiai ir savanoriai. Po šv. Mišių “Caritas” savanoriai lankė sunkius ligonius, drąsino ir stiprino juos savo žodžiu, guodė jų artimuosius.

„Carito“ moterys  jiems nunešė dovanų, maisto davinių, skanumynų – kiekviena aplankė po 2 šeimas. Tie apsilankymai buvo laukiami ir šilti, nes buvo akivaizdu, jog žmonėms svarbu pasikalbėti, pasidalyti savo džiaugsmais bei rūpesčiais. Taip pat buvo aplankyti senelių Alzheimerio globos ir slaugos namai VšĮ „Amžiaus žiedas’’ ten gulintys seneliai. Jie buvo nustebinti ir dėkingi už parodytą jiems dėmesį ir praskaidrintą dieną, džiaugėsi karitiečių apsilankymu. Aplankytos šeimos buvo maloniai nustebintos ir dėkojo už nuoširdžią pagalbą.