2017-01-20 Du Sutvirtinimo savaitgaliai Palemone

Du savaitgalius Palemono parapijos namuose rinkosi mūsų sutvirtinamieji. Garsiomis šlovinimo giesmėmis jie pradėjo rekolekcijas skirtas Šventajai Dvasiai. Dviejų dienų dienotvarkė buvo labai įtempta. Reikėjo ne tik dalyvauti konferencijose, bet ir patiems diskutuoti grupelėse, piešti, klijuoti koliažus, išmokti giedoti giesmes. Visą šį laiką jaunuosius draugus lydėjo ir savo pasakojimais liudijo ištikimybę Kristui Kauno Jaunimo centro savanoriai Kristina, Matas, Rimantas ir Gyvieji akmenys Rūta ir Antanas Šalaševičiai. Kad šios rekolekcijos įvyktų ir sutvirtinamieji išgyventų bendrystės džiaugsmą pasistengė parapijos katechetai Ema Marcinkevičienė, Linas Vaitiekūnas ir Jaunimo vadovas Vytautas Strioga su parapijos šlovintojais Neringa, Aiste, Ieva, Gintare ir Karoliu. Prieš aptardami praleistą laiką Palemono parapijos namuose visi rekolekcijų dalyviai dalyvavo Susitaikymo ir Užtarimo pamaldose, kurias  užbaigė  Šventų  Mišių  auka aukojama  parapijos klebono kun. Žydrūno Paulausko. Dėkojame visiems kas padėjo organizuoti šias rekolekcijas , o ypač mūsų parapijos klebonui, katechetams, Jaunimo vadovui ir Palemono parapijos klebonui kunigui Dariui Vasiliauskui už laiką asmeniniam pokalbiui, už šiltas, jaukias patalpas, kuriose taip gera buvo melstis ir bendrauti su Dievu ir draugais.