2017-02-25 Pastoracinės tarybos rekolekcijos

Kauno arkivyskupo Metropolito dekretu yra patvirtinta atnaujinta Šventosios Dvasios parapijos Pastoracinė taryba. Kadangi yra numatyta parapijos bažnyčios ir altoriaus konsekracija, Pastoracinės tarybos nariai ir artimiausi sielovados bendradarbiai vasario 25 dieną buvo sukviesti į Palemono parapijos rekolekcijų namus kad sustiprintų pačią tarybos bendruomenę, iškeltų naujas iniciatyvas, pasirengtų artėjantiems parapijos įvykiams. Dvi konferencijas vedusi sesuo Liucija Grybaitė pristatė bažnyčios mokymą apie parapijos bendruomenės formavimą ir gyvenimą joje. Buvo pristatyta dvejopa samprata, kaip Jono (charizminė) ir Petro (institucinė) parapijos bendruomenė.

Po bendrų pietų kun. Mindaugas Pukštys susirinkusiems išsamiai pristatė bažnyčios, kaip pastato kilmę bei vystymosi raidą, konsekracijos (dedikacijos) apeigų reikšmę, teologiją bei eigą.

Parapijos klebonas aukojo šv. Mišias, kurių metu atnaujintos Tarybos nariai davė priesaiką.