2017-12-15 Alfa kurso savaitgalis

Gruodžio 15 – 16 d.
Nuostabus, šerkšnu padabintas rytas išaušo mūsų parapijos Alfa kurso dalyviams susirinkus savaitgalį Šiluvos Jono Pauliaus II piligrimų centre. Aplankėme Šiluvos muziejų, meldėmės Apsireiškimo koplyčioje, bendravome ir apie Susitaikymo sakramentą kalbėjome su kunigu Ramučiu Janšausku. O šeštadienio programa buvo skirta Šventosios Dvasios pažinimui. Konferencijas apie ją vedė kunigas Erastas Murauskas ir katechetė Kristina Ališauskienė. Puiki Liturginių metų pradžia ir pasiruošimas Šventų Kalėdų šventei.