2017-10-06 Dievo Motinos apsireiškimo 100 metų jubiliejus

Parapijoje buvo minimas Dievo Motinos Marijos apsireiškimo 100 metų jubiliejus. Ta proga į parapijos salę susirink pradinių klasių mokiniai iš įvairių mokyklų.Tikybos mokytoja ir katechetė se.Justina Gruodytė OSB pristatė meninio filmo apie Fatimos apsireiškimą ištraukas ir dokumentinį filmą apie vaikų Švenčiausio Sakramento adoraciją.
Parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas paaiškino Švenčiausio Sakramento adoracijos liturginių apeigų prasmę ir pakvietė vaikus šlovinti Dievą Švenčiausiame Sakramente. Katechetė Ema Marcinkevičienė papasakojo vaikams apie Dievo Motinos Marijos meilę rožinio maldai ir paskatino sukalbėti vieną slėpinį prisimenant savo artimuosius, draugus bei mokytojus. Savo susitikimą su Jėzumi ir Dievo Motina Marija vaikai užbaigė džiugiomis giesmelėmis ir pažadu vėl susitikti adoruojant Viešpatį Švenčiausiame Sakramente.