2017-02-03 Padėkos Šventė

Padėkos šventė

Vasario 3 d. Kauno Jaunimo centras pakvietė į Padėkos šventę žmones, kurie praėjusiais metais skyrė savo laiką ir jėgas tarnystei Bažnyčioje bei įvairiausiais būdais prisidėjo, parėmė ir palaikė jaunimo sielovadą Kauno arkivyskupijoje. Kartu su mumis džiaugsmu dalinosi arkivyskupas Lionginas Virbalas, įvairių bažnytinių organizacijų atstovai, rėmėjai, seminaristai, mokytojai, katechetai ir gausus būrys savanorių. Džiaugiamės, kad į šią gražią šventę buvo pakviesti ir mūsų parapijos jaunimo sielovados darbuotojai: katechetai Ema Marcinkevičienė, Laima Ašmenienė, Linas Vaitiekūnas, tikybos mokytoja Daiva Kunskienė ir Jaunimo grupės vadovas Vytautas Strioga.