2018-01-22 Viktorina "Irkis į gilumą"

Sausio 18 d. mūsų parapijoje vyko kasmetinė tikėjimo žinių patikros viktorina ketvirtokams „Irkis į gilumą". Joje dalyvavo net šešios komandos, kurios paruošė puikius prisistatymus ir sveikinimus. Viktorinos patikros komisijai vadovavo parapijos klebonas Ž Paulauskas, o jam padėjo katechetai L. Anusauskienė, L. Vaitiekūnas bei klierikas S. Jurkštas. Kiekviena komanda buvo apdovanota pagal numatytas nominacijas: draugiškiausi, kūrybiškiausi, išradingiausi, linksmiausi, atkakliausi ir tie kurie pasirodė šauniausiai užėmę pirmąją vietą. Tokio apdovanojimo nusipelnė Kauno P.Mašioto ketvirtokų komanda“ Dangaus vaikai“ (vadovė s.Justina-Jūratė Gruodytė), kuri keliaus į sekantį viktorinos etapą mieste. Sveikiname vaikus ir linkime pergalės kitame etape.