Naujienų archyvas 2015

2015-10-02 Pasaulinė vaikų adoracijos diena

Spalio 2 dienos rytą Šv. Dvasios bažnyčioje rinkosi parapijos pradinukai. Jie atėjo į svečius pas Jėzų Švenčiausiame Sakramente. Vadovaujant sesei Justinai, parapijos katechetei Emai ir klebonui, vaikučiai meldėsi už savo artimuosius, mokytojus ir tuos, kurie dar Jėzaus nepažįsta. Kalbant rožinio slėpinį vaikučiai dovanojo rožės žiedus Dievo Motinai Marijai, prašydami Jos užtarimo. Visą adoracijos laiką lydėjo gražios vaikučių giedamos giesmelės. Palikdami bažnyčią mokinukai žadėjo ir kitais metais paminėti Pasaulinę vaikų adoracijos dieną.

.