Naujienų archyvas 2015

2015-06-29 Jaunimo dienos

Mūsų parapijos jaunimas birželio 27 – 28 dienomis dalyvavo  Lietuvos jaunimo dienose, kurios vyko Alytuje. Renginio metu jie šlovino Dievą įspudingoje atidarymo šventėje, klausė vysk. Kęstučio Kėvalo liudijimo, turėjo jiems pritaikytus  teminius užsiėmimus, kuriuose galėjo gvildenti rūpimus klausimus. Be viso to jaunimas buvo pakviestas patirti bendrystę su Dievu Šv. Sakramento adoracijoje. Susitaikymo vakare, jaunuolių išpažinčių klausė daug vyskupų bei kunigų. Jaunimas džiaugėsi turėjęs šią puikią progą ne tik pabūti kartu,gerai praleisti laiką, bet ir gilinti savo tikėjimą, susipažinti su naujais žmonėmis bei svarbiausia – pajusti, kad jie ne vieni tiki į Dievą!