Naujienų archyvas 2015

2015-09-11 Jaunimo žygis į Šiluvą

Lyduvėnai - Šiluva, tai maršrutas, kurį  jaunieji  parapijos piligrimai ėjo nakčia į Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo atlaidų vietą. Susirinkę  Lyduvėnuose jaunuoliai  įdomiai ir prasmingai ruošėsi žygiui. Susipažinę, visi gilinosi į „Tėve mūsų“ maldą padedant  ses. Evelinai Lavrinavičiūtei MVS, kun. Eugenijui Markovui SJ, kun. Kęstučiui Geniui, klier. Sigitui Jurkštui, Dariui Chmieliauskui. Tuo metu jaunuolius lydėję mokytojai ir vadovai bendravo su vysk. Kęstučiu Kėvalu. Svečias iš Lenkijos misionierius Martinas Zielinskis pakvietė  visus bendrai užtarimo maldai, o penktadienio programą užbaigė  muzikinės grupės „Leav" koncertas. Naujos dienos rytą  jaunuoliai pasitiko žygyje ir sveikindami Dievo Motiną Mariją skambia giesme ir malda.