Naujienų archyvas 2015

2015-10-26 Sutvirtinamieji Kauno Arkiviskupijos jaunimo centre

Spalio 26 dieną parapijos jaunimas pakvietė sutvirtinamuosius apsilankyti Kauno arkivyskupijos jaunimo centre ir labiau susipažinti tarpusavyje. Jaunimas suruošė renginį, kurį pavadino „ Tikėjimas šiandienoje“, jo metu vyko susipažinimo žaidimai, šlovinimai bei liudijimai. Savo tikėjimo keliu dalijosi Rūta Godliausakaitė, Vytautas Strioga,  KAJC‘o koordinatorė Akvilė MInčinkaitė, kuri jaunuolius pakvietė jungtis ir prie tikinčio Kauno jaunimo veiklų. Viso renginio kulminacijos metu jaunuoliai buvo pakviesti švęsti Šv. Mišias, kurias aukojo KAJC‘o kapelionas kun. Kęstutis Genys. Tikime, jog šis renginys palietė kiekvieno dalyvio širdį ir leido pajusti tarpusavio vienybę.