Naujienų archyvas 2015

2015-09-17 Alfa jaunuolių komandos susirinkimas

Rugsėjo 17d.,po vakaro Šv.Mišių į metodinį kambarį rinkosi jaunieji Alfa kurso grupelių savanoriai, kuriems vadovauja parapijos katechetė Žydrūnė Pužienė. Susirinkimo metu buvo aptarta pasiruošimo Alfa kursui programa.Džiugu, kad pasitikti naujus Sutvirtinimo Sakramentui besiruošiančius jaunuolius ir jiems padėti greičiau prisijungti prie mūsų parapijos panoro nemažas jaunuolių būrelis, kurie pernai priėmė Sutvirtinimo Sakramentą.Prie padedančiųjų prisijungs ir studentai  iš VDU teologijos fakulteto.Jiems tai bus praktiniai užsiėmimai,kuriuos vertins dėstytojai ir parapijos klebonas. Linkime jaunimui Šv. Dvasios vedamiems pradėti naujus pasiruošimo Sakramentams metus ir giesme bei malda džiuginti Viešpatį.