Naujienų archyvas 2015

2015-09-13 Atlaidai Šiluvoje

Rugsėjo 13d.  Šv. Dvasios parapijos Sumos  choras ir Marijos legiono nariai  vyko Į  Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo atlaidus Šiluvoje. Nuoširdžia giesme ir malda mūsų giesmininkai pradžiugino visus susirinkusius  rytinėse Šv. Mišiose   Apsireiškimo koplyčioje. Pašlovinę Viešpatį  ir Dievo Motiną Mariją, pasimeldę už   šeimų tvirtumą Šilainių bažnyčios piligrimai neskubėjo namo, bet pratęsė savo žygį į Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų  Karalienės bažnyčią ir  vienuolyną. Tai buvo puiki galimybė pagilinti  žinias apie  vienos iš Lietuvos  bažnyčių  istoriją.