Naujienų archyvas 2015

2015-12-13 Jaunimo Atsinaujinimo diena

Gruodžio 12 d. Šv. Dvasios (Šilainių) parapijos salėje suskambo šlovinimo giesmės ir maldos, kurios surinko parapijos jaunimą ir svečius į Atsinaujinimo dieną "Dievo žodžio galia" ir "Mūsų žodžių galia".Jaunuoliai su dideliu susidomėjimu klausė Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos klebono kunigo Dariaus Vasiliausko mokymų.Pabendravę grupelėse, susirinkusieji paruošė kunigui klausimus, kurie jiems labai svarbūs, ieškant santykio su Dievu.Vėliau, gardžiai papietavę, visi skubėjo į bažnyčią, kur prasidėjo Susitaikymo pamaldos. Čia garbinome Dievą Švč. Sakramente, atlikome sąžinės sąskaitą, išpažintį ir Šv.Mišiose džiaugėmės susivieniję su Jėzumi Šv. Komunijoje.Tikimės, kad ši, prieš kelis metus parapijoje gimusi tradicija ir ateityje advento metu surinks parapijos jaunimą tinkamai ir prasmingai pasiruošti Jėzaus gimimo šventei - Kalėdoms.