Naujienų archyvas 2015

2015-03-21 Atsinaujinimo diena

Kovo 21 dieną parapijoje vyko Atsinaujinimo diena ir gavėnios rekolekcijos. Atsinaujinimo dieną pravedė kun. Artūras Kazlauskas. Po parapijos jaunimo šlovinimo kunigas pristatė įžvalgas tema "Ką reiškia būti krikščioniu šiandien". Parapijiečiai turėjo galimybę išgirsti įdomią ir labai aktualią šiandienos katalikui temą. Po arbatos pertraukėlės Atsinaujinimo dienos dalyviai rinkosi į atskiras grupeles, kuriose, vadovaujami parapijos katechetų, diskutuodami, iškėlė nemaža klausimų, į kuriuos po bendros agapės Atsinaujinimo dienos vedėjas ilgai ir išsamiai atsakinėjo. Vėliau sekė bendruomeninės Susitaikymo pamaldos su individualia išpažintimi. Atsinaujinimo dieną vainikavo Šv. mišios.