Naujienų archyvas 2015

2015-05-20 Kunigų pasikeitimai

Kauno Arkivyskupo Metropolito sprendimu parapijoje įvyko kunigų pasikeitimai. Šešerius metus parapijoje darbavęsis kun. Julius Grigonis buvo paskirtas kunigiškajai tarnystei į Kauno Prisikėlimo Bazilikos parapiją. Po šv. Mišių, kurias aukojo visos parapijos mylimas kunigas Julius, jam buvo padėkota už ištikimą kunigišką tarnystę. Parapijos klebonas įteikė Padėką, parapijos grupių atstovai dėkojo ir dovanojo gėles. Tą pačią dieną Votyvos šv. Mišias aukojo naujai paskirtas kunigiškajai tarnystei į mūsų parapiją kun. Mindaugas Pukštys. Pristatydamas kunigą parapijos klebonas linkėjo palaimos naujose pareigose, parapijos atstovai įteikė gėlių.