Naujienų archyvas 2015

2015-09-04 mokytoju susirinkimas

Šv. Dvasios parapijos Metodiniame kambaryje rinkosi tikybos mokytojai, kurie dalinosi praeitos  vasaros atostogų įspūdžiais, aptarė  Naujųjų mokslo metų veiklos programą  ir išklausė parapijos klebono Žydrūno Paulausko informaciją apie  vaikų ruošimą Sakramentams.
Metodinio centro vadovė Ema Marcinkevičienė įteikė mokytojams kanoninius siuntimus ir, palinkėjusi sėkmėsNaujuose Mokslo metuose, pakvietė visus aktyviai dalyvauti Šiluvos Dievo Motinos Marijos Apsireiškimo atlaiduose.