Naujienų archyvas 2015

2015-05-03 Motinos diena

Gegužės 3 dieną parapijoje buvo minima Motinos diena. Per visas šv. Mišias buvo meldžiamasi už mamas ir močiutes. Dalyvaujančios liturgijoje buvo laiminamos. Po votyvos šv. Mišių vyko koncertas skirtas mamoms ir dalyvaujantiems parapijiečiams. Savo dainas, giesmes bei eiles mamoms nuoširdžiai skyrė parapijos jaunimas. Keletą dainų, skirtų motinoms sudainavo moterų vokalinis kvintetas „Vakarė“. Kiekviena koncerte dalyvaujanti mama buvo pagerbta pavasariniu gėlės žiedu.