Naujienų archyvas 2015

2015-01-30 Pradinių klasių viktorina 'Irkis į gilumą'

Sausio 30 dieną Kauno Šv.Dvasios parapijoje vyko Kauno Katechetinio centro organizuojama pradinių klasių viktorina "Irkis į gilumą".Joje dalyvavo penkios mokyklų komandos,kurioms teko atlikti įvairias tikėjimo žinių reikalaujančias užduotis.
Vaikų darbus vertino parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas, Katechetinio centro metodinio skyriaus vadovė Inga Rakauskienė ir Šv.Dvasios parapijos metodinio centro vadovė Ema Marcinkevičienė.
Gražūs vaikučių prisistatymai, nuoširdžios giesmelės, aktyvi veikla atliekant užduotis ir puikus sesės Justinos Gruodytės programos vedimas džiugino visus viktorinos dalyvius.
Garsių aplodismentų sulaukė viktorinos nugalėtojai -Kauno "Ryto" pradinės mokyklos komanda "Rytukai". Vaikus paruošė tikybos mokytoja Laima Bobelytė. Ši komanda atstovaus Šv.Dvasios parapiją Kauno I dekanato konkurse.Labai gerai viktorinoje pasirodė ir P.Mašioto pradinės mokyklos komanda "Dievo meilės liepsnelės“. Juos ruošė tikybos mokytoja Rita Rulevičiūtė.
Parapijos klebonas ir Katechetinio centro vadovė apdovanojo visus vaikus dovanėlėmis ir diplomais linkėdami nugalėtojams sėkmės tolimesniame etape siekiant pergalės.