Naujienų archyvas 2015

2015-01-10 Rekolekcijos

Sausio 9-10 dienomis Kauno Švč.Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos namuose ir sausio 16-17 dienomis Šiluvos Jono Pauliaus II parapijos namuose vyko rekolekcijos skirtos Šv.Dvasiai. Rekolekcijose dalyvavo Kauno Šv.Dvasios parapijos jaunuoliai, kurie ruošiasi Sutvirtinimo Sakramentui. Rekolekcijoms talkino parapijos klebonas kun.Žydrūnas Paulauskas, Palemono parapijos klebonas kun.Darius Vasiliauskas kun. Andriejus Sabaliauskas ir kun. Ramutis Janšauskas.
Rekolekcijų metu savo patirtimi ir žiniomis dalinosi Kauno Jaunimo centro vadovė Neringa Ulevičienė ir teologijos fakulteto studentai Tomas ir Monika Rakauskai, Žygimantas Bieliauskas ir Miglė Pečiulytė.
Nuoširdus krikščioniškas bendravimas konferencijų metu , maldos laikas ir dalyvavimas Šv.Mišių aukoje paskatino jaunuosius parapijiečius draugiškai įsijungti į parapijos veiklą ir deramai pasiruošti Sutvirtinimo Sakramentui.