Naujienų archyvas 2015

2015-01-10 Savaitgalio rekolekcijos Šiluvoje

Sausio 9-10 dienomis Kauno Šv.Dvasios parapijos "Alfa" kurso suaugusiųjų grupė dalyvavo savaitgalio rekolekcijose Šiluvoje. Jose buvo kalbama apie Šv.Dvasią, Jos veikimą ir žmogaus galimybes gauti Šv.Dvasios dovanas. Pasiruošti ir tinkamai dalyvauti rekolekcijose padėjo kunigas kanauninkas Andriejus Sabaliauskas ir Gyvųjų Akmenų bendruomenės nariai. Šv.Mišias aukojo parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas. Laikas Šiluvoje prabėgo nepastebimai, tačiau visi pasisėmėme gausių Dievo malonių. Pasimeldę Šv.Mergelės Marijos apsireiškimo vietoje su pakilia nuotaika ir naujais įkvėpimais tarnauti Dievo garbei grįžome namo.