Naujienų archyvas 2015

2015-06-09 Sutvirtinimo sakramentas

Gegužės 24 dieną parapijoje buvo švenčiami tituliniai Šv. Dvasios atsiuntimo (Sekminių) atlaidai. Ta proga parapiją aplankė vyskupas Kęstutis Kėvalas. Ganytojas buvo sutiktas prie parapijos bažnyčios. Įeidamas į Dievo namus, vyskupas laimino tikinčiuosius. 12 valandą buvo aukojamos šv. Mišios, kurias celebravo vysk. Kęstutis Kėvalas, jį lydintis kun. Artūras Kazlauskas ir buvęs ilgametis parapijos klebonas mons. Lionginas Vaičiulionis. Šv. Mišių metu aštuoniasdešimt parapijiečių priėmė Sutvirtinimo sakramentą.