Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; DB has a deprecated constructor in /home/doymas/domains/archyvas.silainiuparapija.lt/public_html/inc/classes.php on line 3

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/doymas/domains/archyvas.silainiuparapija.lt/public_html/inc/functions.php on line 506
Naujienų archyvas 2016

Naujienų archyvas 2016

2016-01-08 Jaunimo savaitgalis Palemone

Sausio 8 - 9 ir 15 - 16 dienomis Kauno Šv.Dvasios parapijos jaunimas susirinko Kauno Šv.Mergelės Marijos,Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos namuose, kad skirtų laiką Šv. Dvasiai.Susitikimo metu mokymus jaunuoliams, kurie ruošiasi Sutvirtinimo Sakramentui, vedė VDU Teologijos fakulteto studentai vadovaujami Tomo Rakausko. Jie aiškino jaunuoliams kas yra Šv.Dvasia, kaip Ji veikia ir ką reikia daryti, kad būtum pripildytas Šventosios Dvasios. Kiekvieną mokymą studentai papildydavo savo asmeninės patirties liudijimais. Šis gražus bendradarbiavimas ieškant tiesos pažinimo daugelį jaunuolių įkvėpė naujai pažvelgti į save ir savo santykį su Dievu.

Po gardžių pietų januoliai rinkosi į koplyčią kur prasidėjus Susitaikymo pamaldoms, kiekvienas turėjo progą asmeniškai pasikalbėti su kunigu, paprašyti užtarimo maldos, šlovinti Dievą giesmėmis ir susivienyti su Viešpačiu Šv.Mišių metu.

Palikdami svetingus Palemono parapijos namus jaunuoliai išsivežė nuostabią tikėjimo patirtį, kuria su užsidegimu žadėjo dalintis su savo namuose jų laukiančiais artimaisiais ir draugais savo parapijoje.