2016-05-16 Apsilankymas Kauno Kunigų seminarijoje

Gegužės 16 d. Kauno Šv.Dvasios parapijos Sutvirtinimo Sakramentui besiruošiantys jaunuoliai,baigdami pasirengimo kursą lankėsi Kauno Kunigų seminarijoje.Čia juos pakvietė parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas.Jis sutvirtinamiesiems papasakojo Kunigystės  sakramento įsteigimo istoriją, jo svarbą tikinčiųjų gyvenime ir taip pat pasidalino gražiais savo studijavimo seminarijoje prisiminimais.Jaunuoliai išvykos metu aplankė seminarijos Šv.Trejybės bažnyčią, auditorijas ir gėlėmis apsodintą kiemelį.Tai buvo įspūdinga paskutinė pasiruošimo Sutvirtinimo Sakramentui pamoka,kuri ilgam išliks jaunuolių atmintyje.