2016-11-26 Šv. Mišios pritaikytos bičiuliams

Lapkričio 21 d. pirmą kartą Kauno Arkivyskupijoje Šventos Dvasios parapijos bažnyčioje vyko šv. Mišios pritaikytos bičiuliams (asmenims su intelekto negalia) iš Kauno ,,Arkos bendruomenės“ ir ne tik! Tikrai taip, būtent bičiuliams – giesmės su judesiais, teatralizuotas evangelijos skaitymas, galimybė kartu švęsti. Ačiū parapijai už šios iniciatyvos palaikymą ir galimybę bičiuliams turėti pritaikytas šv. Mišias. Taip pat, dėkojame Vytautui už skirtą laiką giesmių repeticijoms.