2016-12-17 Atsinaujinimo diena jaunimui

Šių metų gruodžio 17 d. jau tradiciškai, parapijos jaunimas pakvietė visos parapijos jaunimą į atsinaujinimo dieną "Tikiu, nes tikėjimas "veža"". Šiais metais paskaitas vedė ir savo tikėjimo kelione dalinosi VDU KTF dekanas doc.dr. Benas Ulevičius. Jaunimas buvo sužavėtas svečio mokymais ir turėjo puikią progą apmastyti savo gyvenimo tikslus bei siekius. Vakarinė programos dalis prasidėjo parapijos jaunimo paruoštu vaidinimu, kurio pagrindinė mintis - nuodėmės griaunamoji jėga ir Dievo meilė žmogui. Po to vyko šlovinimas, Adoracija ir susitaikinimo pamaldos, kurias vainikavo Šv. Mišios. Džiaugiamės turėję puikią galimybę pagilinti savo tikėjimą.