2016-02-11 Kelionė į Ruklą

Tai tapo jau tradicija, kad išklausę  „Alfa“ kurso programą  jos dalyviai organizuoja išvykas, kuriose pagilina savo žinias apie Lietuvos Katalikų Bažnyčios veiklą. Šios piligriminės kelionės metu tikintieji susitiko su Ruklos klebonu, kunigu-egzorcistu Arnoldu Valkausku. Jis pakvietė visus dalyvauti  vakarinėse Šv. Mišiose, užtarimo maldoje ir  atsakė į visus klausimus, kuriuos uždavė susitikimo dalyviai. Po tokio šilto priėmimo visi kvietėme kunigą Arnoldą aplankyti mūsų parapiją ir pratęsti  nuoširdžią draugystę.