2016-05-01 Motinos diena

Gegužės 1 d. parapijoje buvo švenčiama Motinos diena. Per visas sekmadienio šv. Mišias buvo meldžiamasi už parapijos gyvąsias ir mirusias mamas. Per kiekvienas mišias dalyvaujančios motinos buvo laiminamos. Po votyvos šv. Mišių parapijos jaunimas, vadovaujamas Vytauto Striogos mišiose dalyvavusias motinas ir jų šeimų narius pakvietė likti bažnyčioje ir pasiklausyti mamoms skirto koncerto. Susirinkusieji galėjo pasidžiaugti P. Mašioto ir Ryto pradinių bei Milikonių pagrindinės mokyklų vaikų parengta menine programa. Skambėjo vedančiųjų skaitomos eilės, vaikų atliekamos dainos bei giedamos giesmės, skambėjo instrumentiniai kūriniai bei parapijos jaunimo dainuojamos dainos. Kiekviena šventiniame renginyje dalyvavusi mama parapijos jaunimo buvo pagerbta rožės žiedais, tuo parodant joms meilę bei dėkingumą.