2016-01-03 Naujametinis šventinis renginys parapijoje

Kaip ir kiekvienais metais kalėdinio periodo laikotarpiu vyksta parapijoje šventiniai renginiai. Būtent šis periodas suteikia galimybę ne tik pačiam būti laimingam, bet laimės žiupsnelį dovanoti kitiems - vienišiems, sergantiems, pamirštiems, stokojantiems. Vos tik pasibaigė gražiausios metų šventės, sausio 3d. Kauno Šv. Dvasios parapijos namuose vyko parapijos Carito organizuojamas renginys „Gerumas mus vienija‘‘.

Carito vedėja Danutė Matulaitienė tarė ne tik pasveikinimo, bet ir padėkos žodį visiems, kurie savo gerais darbais, žodžiais, patarimais ar finansiškai prisidėjo prie Šilainių Šv. Dvasios Caritas veiklos, padėkojo mokykloms atnešusioms labdarą: P. Mašioto pr. m-lai, Ryto pr. m-lai, J. Grušo meno m-lai, T. Ivanausko progimnazijai, Sargėnų Šv. Kazimiero pagrindinei m-lai, Andriui Būdai ir Česlovui Ramanauskui už suteiktą materialinę paramą, Donatai Brauskienei - už kalėdinio interjero idėjų sukūrimą, Alvydui Banevičiui ir Leggato renginio techninio aptarnavimo profesionaliai komandai- už scenos apšvietimą ir įgarsinimą, renginio vedėjai Rasai Gavenavičienei, renginio atlikėjams: P. Mašioto pr. m-los mokiniams, dainininkams: Dangirui Grigalevičiui, Klarkui, Mino, Gertrūdai Skučaitei, visiems gerai pažįstamai šmaikštuolei, daugelio metų „Grok, Jurgeli“ šventės šeimininkei, humoro vakarų organizatorei ir dalyvei Stefai Navardaitienei ir kt.

Kauno arkivyskupijos Carito reikalų vedėja Viktorija Maknauskaitė uždegė Gerumo, Dosnumo ir Supratimo Carito žvakę ir pakvietė visus pradėti renginį.

Atėjusiuosius sveikino parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas, Seimo narys Mečislovas Zasčiurinskas, Šilainių seniūnas Gintautas Sinkevičius.

Šventinę nuotaiką sekmadienio popietę tęsė koncertas, kurį stokojantiems žmonėms dovanojo žinomi atlikėjai : Klarkas, Dangiras Grigalevičius, Gertrūda Skučaitė, Mino bei Kauno Prano Mašioto pradinės mokyklos trečios klasės mokiniai.

Kalėdos ypač džiugi šventė vaikams. Jie laukia stebuklo, laukia svajonių išsipildymo, laukia dovanų. Šventinio koncerto pabaigoje Ford Mustang kabrioletu atvažiavo ir Kalėdų senelis, kuris visus renginio dalyvius nudžiugino gausiomis dovanomis.

Nuotaikingas, šmaikštus, jaudinantis ir užvedantis koncertas paliko neišdildomų įspūdžių visiems susirinkusiems.