2016-04-30 Pasiruošimas Pasaulio jaunimo dienoms

Kas kelerius metus viso pasaulio tikintis jaunimas turi puikią galimybę išgyventi bendrystės džiaugsmą, pagilinti savo tikėjimą ir susitikti su Popiežiumi Pasaulinėse jaunimo dienose. Šiais metais šis renginys organizuojamas artimiausiame Lietuvai krašte – Lenkijoje, Krokuvos mieste. Čia tikimasi sulaukti dviejų milijonų jaunų piligrimų iš viso pasaulio. Mūsų parapijos jaunimas taip pat dega piligrimystės troškimu ir ruošiasi dalyvauti renginyje. Kadangi dalyvio įnašas yra pakankamai didelis, jaunimas nusprendė savo rankomis pagaminti įvairių suvenyrų ,kad išdalinus juos už auką susimažintų kelionės ir pragyvenimo Lenkijoje išlaidas. Esame be galo dėkingi kiekvienam aukotojui, kurio dėka mūsų svajonės išsipildymas artėja.