2016-10-21 Rožančiaus Karalienės atlaidai

Parapijoje  buvo švenčiami  Šventos Mergelės Marijos,Rožančiaus Karalienės atlaidai. Šventų Mišių aukai ir procesai vadovavo kunigas, svečias Julius Grigonis. Jis yra buvęs šios parapijos vikaru ir daugeliui parapijiečiu buvo malonu vėl susitikti su gerai pažįstamu ir gerbiamu kunigu. Po Šv.Mišių  buvo pašventinta po bažnyčia įrengta nauja parapijos šarvojimo salė. Šventę užbaigė gražus parapijiečių pasibuvimas prie bendo agapės stalo ir pasidalinimas šventės įspūdžiais.