2016-09-16 Alfa kurso bendruomenės susitikimas

Rugsėjo 16d Kauno Šv.Dvasios parapijos Alfą kurso bendruomenės nariai rinkosi į susitikimą su sese benediktine Vida, Emanuele Urbonaite, kuri pasidalino ilgamete patirtimi įgyvendinant kurso programą.Buvo kalbama apie maldos svarbą bendruomenėje, apie veiklos pasidalinimą ir atsakingumą siekiant numatytų tikslų. Gražūs pamokymai ir patarimai bus labai naudingi besiformuojančiai „ Alfa „kurso senbuvių maldos grupei ir vadovams, kurie jau ruošiasi pasitikti naujus šio kurso dalyvius. Tai daugiausia tėveliai vaikų ir jaunuolių, kurie ruošiasi kitais metais priimti Eucharistijos ir Sutvirtinimo Sakramentus. Džiugu, kad kiekvienais metais mūsų parapijoje nemažai žmonių dalyvauja“ Alfa“ kurso programoje ir susipažįsta su pagrindinėmis katalikų tikėjimo tiesomis.