2016-08-29 Mokytojų susirinkimas

Parapijos tikybos mokytojai ir katechetai susirinko aptarti ateinančių mokslo metų veiklos darbus  ir jų  įgyvendinimo  galimybes. Ypač daug dėmesio buvo skiriama pokalbiui  apie vaikų ir jaunimo ruošimą Sakramentams. Nepamiršti buvo ir suaugusieji, kuriems mūsų parapijoje organizuojamas ‚Alfa“ kursas , katechezės programa ir galimybė melstis maldos grupelėse. Susirinkimo metu parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas tikybos mokytojams pristatė naujas bendruomenės nares, kurios šiais metais pradės darbuotis  parapijos pradinėse mokyklose. Tai sesės vienuolės Aistė Donata Tėvelytė ir Emanuelė Vida Urbonaitė. Prie parapijos metodinės pastoracinės veiklos prisidės ir VDU Teologijos fakulteto studentas Linas Vaitiekūnas. Užbaigdami susirinkimą, parapijos klebonas ir metodinio centro vadovė, tikybos mokytojams ir katechetams palinkėjo gražių pasiekimų naujaisiais mokslo metais mokyklose ir dvasinio tobulėjimo asmeniniame gyvenime.