2016-05-21 Sutvirtinimo diena parapijoje

Gegužės 21 d. mūsų parapiją aplankė vyskupas Kęstutis Kėvalas ir jį lydintis kancleris monsinjoras Adolfas Grušas. Aukodamas vakaro Šventasias Mišias Vyskupas suteikė Sutvirtinimo sakramentą jaunuoliams ir suaugusiems, kurie pasiruošė žodžiu ir darbais skleisti ir ginti tikėjimą, būti atvirais Šv.Dvasios veikimui ir liudyti Kristų toje aplinkoje, į kurią juos Viešpats pakvies. Po Šv.Mišių visi šventės dalyviai dar neišsiskirstė, o pakvietę svečius į bendrą Agapę dalinosi šventės įspūdžiais ir gardžia kareiviška koše, kurią išvirė Šaulių sąjungos nariai.