2016-11-21 Advento belaukiant

Alfa kūrso bendruomenė dovanojo renginį – pakviesta sertifikuota amatininkė Jorė (Jurgita Treinytė) jau antrus metus iš eilės mokė norinčiuosius savo namams pasigaminti Advento vainiką. Tikintieji neliko Bažnyčiai skolingi – šio Advento laikotarpiu altorių papuoš jų rankomis tautodailininkei padedant sukurtas vainikas. Padirbėję broliai ir seserys Kristuje neskubėjo palikti Bažnyčios, su tautodailininke Jore šnekučiuodamiesi prie arbatos. O ji sakė, jog išvyksta turtingesnė: turėdama daugiau ramybės.Tikimės, kad Advento vainiko šventė taps tradicinė mūsų parapijoje, ir pabuvimas kartu prieš Adventą bus visada išties prasmingas.