2016-10-07 Vaikų adoracijos diena

Kaip ir kiekvienais metais, spalio 7 d. Kauno Šventosios Dvasios parapijos Bažnyčioje vyko Vaikų adoracijos diena. Šio prasmingo renginio metu vaikai tyloje pagerbė Jėzų Švenčiausiame sakramente, klausėsi Šv. Evangelijos ir kalbėjo Rožinio slėpinį melsdami Dievo gausių dangiškų malonių savo tėveliams, mokytojams, draugams ir dvasios vadovams. Parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas vaikams parodė apeigų metu naudojamus liturginius rūbus bei indus ir paaiškino jų prasmę. P. Mašioto pradinės mokyklos tikybos mokytoja sesė Justina Gruodytė kalbėjo apie Dievo Motinos Fatimoje apsireiškimą ir rožinio maldos svarbą, o parapijos jaunimo vadovas Vytautas Strioga kartu su vaikais šlovino Dievą giesmėmis. Nuoširdžiai dėkojame Kauno P. Mašioto, „Ryto“ pradinės, J. Grušo meno gimnazijos ir T. Ivanausko progimnazijos vadovams už gražų bendradarbiavimą su Bažnyčios bendruomene organizuojant parapijos Vaikų adoracijos dieną.