2016-02-11 Vaikų viktorina „Irkis į gilumą“

Viktorinoje dalyvavo 6  komandos iš įvairių parapijos mokyklų. Komisiją sudarė: parapijos klebonas kun. Žydrūnas Paulauskas, Kauno  katechetikos centro koordinatorė Inga Rakauskienė ir parapijos metodinio centro vadovė Ema Marcinkevičienė. Viktoriną vedė ir užduotėles skelbė  s. Justina Gruodytė. Viktorinos nugalėtojais tapo ir į aukštesnį etapą keliauja Kauno P. Mašioto  komanda „Jėzaus liepsnelės“. Juos paruošė tikybos vyr.mokytoja Rita Rulevičiūtė. Parapijos klebonas apdovanojo  visus dalyvius dovanėlėmis ir padėkos raštais. Linkime nugalėtojams sėkmės sekančiame viktorinos etape.