2016-07-02 Išvyka į Žemaičių Kalvariją

Liepos 2d Kauno  Šv.Dvasios (Šilainių) parapijos jaunimo grupė dalyvavo išvykoje į Didžiuosius Žemaičių Kalvarijos atlaidus. Juose jaunuoliai šlovino Viešpatį giesmėmis, klausėsi katechezės “Jėzus –Dievo gailestingumo veidas”, meldėsi Susitaikymo pamaldose ir  iškilmingose Šv.Mišiose, o visos išvykos kulminacija buvo Kryžiaus kelio apmąstymas žvakių šviesoje einant Kalvarijos kalnus. Ši išvyka –puiki patirtis prisiliečiant prie senosios žemaičių tikėjimo tradicijos pagilinant ir savo pamaldumo patirtį.